Jak se dá zabít - část první

26. března 2009 v 2:04 | Idrilka |  Ostatní

Podřezání žil a tepen (často neefektivní)
Čas: Několik minut v případě přeřezání hlavní tepny, jinak celá věčnost
Potřeba: Opravdu ostrý nůž. Se žiletkami se velice špatně zachází, pokud jsou potřísněny krví
Spolehlivost: Možné pokud přeříznete tepnu, jinak nepravděpodobné
Obrázky: Obr1 Obr2 Obr3 Obr4 Obr5 Obr6 Obr7
Poznámky: Především bolestivé. Velké riziko objevení. Jedná se o velmi obvyklé sebevražedné "gesto" a v drtivé většině případů nekončí jinak než jizvami. K říznutí hluboko do tepny v tříslech nebo v krkavici (což jsou jediné tepny, které vás mohou zabít) je třeba opravdu silná vůle. Neobtěžujte se s touto metodou. Podřezání hrdla je obtížné vzhledem k faktu, že tepny krkavice jsou chráněny průduškami (nahmatejte si tepny prsty a řízněte z boku). Viděl jsem fotky lidí, kteří se tak pokusili zabít - potřebná hloubka zářezu je úžasná. Pokud si chcete podřezat žíly, veďte řez podél modré linky (žíly) na spodní straně zápěstí, ale hlavně dostatečně hluboko, aby byla odkryta tepna. Přeřežte podélně břitvou nebo jiným velice ostrým předmětem. Tradiční horká koupel velice pomůže, jelikož pomáhá krvi téci rychleji, zpomaluje srážení krve a je příjemné ležet v ní a relaxovat. Zaujměte takovou pozici, aby zápěstí nespadla vnitřní stranou na vaše tělo a neblokovala tak odtok krve.
Calle: Některé příspěvky na alt.suicide.holiday doporučují použít lékařské pomůcky, užívané při odběrech krve, tj. píchnout si jehlu do cévy a vyvést do umělohmotné trubičky. Mělo by to odstranit většinu nevýhod obyčejného podřezání žil.


Kulka
Čas: Mikrosekundy, pokud máte štěstí, jinak minuty/hodiny
Potřeba: Zbraň, nejlépe brokovnice - těžké ve Velké Británii, jednodušší v USA
Spolehlivost: Spolehlivé
Obrázky: Obr1 Obr2 Obr3 Obr4 Obr5 Obr6
Poznámky: Bezbolestné pokud se zadaří, jinak velice bolestivé + poškození mozku. Nebezpečí objevení zbraně nebo střeliva. Nepříliš obvyklé ve Velké Británii, obvyklejší v USA, kde je snadnější přístup ke zbraním. Pokud přežijete, riziko poškození mozku a jiných následků. Smrt je buď okamžitá nebo prodloužená. K použití zbraně je třeba hodně vůle ("známkami váhání" jsou kulky a broky zaryté ve stěnách, když škubnete rukou v momentu výstřelu). Kulka může minout podstatné orgány v lebce a lebku vychýlit. Pokud máte tuto možnost, použijte raději pušku spíše než pistoli, protože je mnohem efektivnější (viz Brokovnice). Vhodné střelivo je: Winchester Magnum .458 nebo broky s Magnum .44. Můžete také použít sabotážní náboj. Všechno tyto kulky jsou poměrně ničivé, o Winchester .458 se často hovoří jako o "sloní pušce" - když už to ale děláte, ať to stojí za to, ne? Je nutno poznamenat, že lidé obvykle přežijí jednu .22 kulku, střelenou do spánku. Další problém je, že použitím této metody naděláte veliký nepořádek. Vaše příbuzenstvo si pak opravdu užije vymývání zaschlé krve a mozku z rohů místnosti apod.


Udušení

Čas: 5 minut do bezvědomí, 10+ minut do mozkové smrti
Potřeba: Provaz a něco pevného, k čemu se dá přivázat
Spolehlivost: Spolehlivé, pokud nebudete "zachráněni"
Obrázky: Obr1
Poznámky: Často nastává panická reakce (pokud nepoužijete inertní plyn). Jedna z nejpoužívanějších a nejefektivnějších metod sebevraždy. Pravděpodobné poškození mozku v případě "zachránění".
Pozor, tato metoda je uskutečnitelná pouze dvěma způsoby: 1) pokud jste v bezvědomí (po požití prášků na spaní apod.), 2) oběšením. V kombinaci s inertním plynem (např. Nitrogen) je tato metoda velice užitečná a účinná.


Vzduch v žilách
(vpodstatě pouze mýtus)
Čas: Údajně několik minut
Potřeba: Mnoho vzduchu, stříkačka pro podkožní injekci
Spolehlivost: Pouze 1 známý případ... pacient mohl být však již mrtvý
Poznámky: Jediným známým případem je smrt člověka, který zemřel po injekci 40cc vzduchu. Menší množství je neškodné. Zmíněným případem je smrt Abbie Borroty, která zemřela v roce 1950 v New Hampshire. Umřela za několik minut. Byl to případ Dr. H. Sandera. Byl shledán nevinným ve věci vraždy na základě toho, že oběti mohly být v momentu injekce již mrtvé (doktor a sestra nemohli již před zákrokem nahmatat pacientce puls).
Cituji z knihy "Final Exit: The Practicalities of Self-Deliverance and Assisted Suicide for the Dying" od Dereka Humphryho (vydalo nakladatelství Hemlock):

Prof. Y. Kenis:

"...ani vhodná metoda, ani důstojná smrt..."
"...je velice těžké zužitkovat ji jako metodu sebevraždy."
"...může končit velmi vážnými následky jako paralýza či permanentní poškození mozku."
"...toto je pouze můj dojem a k věci nemám z vědeckého hlediska žádné podklady."

Dr. Pieter V. Admiraal, který popisuje tuto metodu sebevraždy jako neuskutečnitelnou, nepříjemnou a krutou:

"Abyste zabili někoho injekcí vzduchu, museli byste mu co nejrychleji pustit do žíly 100 až 200 mililitrů vzduchu co možná nejblíže k srdci. De facto byste museli celé srdce naplnit vzduchem. Srdce by pravděpodobně bilo ještě několik minut (5 - 15), a během několika prvních by byla osoba zřejmě při vědomí."


Dekapitace
Čas: Několik sekund před ztrátou vědomí
Potřeba: Máte poblíž bydliště k dispozici železniční koleje nebo gilotinu?
Spolehlivost: Velmi spolehlivé, pokud na poslední chvíli neuhnete
Obrázky: Obr1 Obr2 Obr3
Poznámky: Viz Skákání pod vlak. Pravděpodobně budete mít problémy s instinktem, který velí na poslední chvíli uhnout - v tomto případě pomůže předávkování tabletami na spaní.
Calle: Na alt.suicide.holiday bylo možné zahlédnout příběh o muži, který si téměř uřezal hlavu motorovou pilou. Vskutku impresívní způsob, jak to provést.


Vykuchání
(neboli sepuku/hara kiri)
Čas: Minuty
Potřeba: Máte nějaký ďábelsky ostrý meč?
Spolehlivost: Poměrně spolehlivé, pokud se před upadnutím do agónie vykucháte pořádně
Obrázky: Obr1
Poznámky: Bolestivé, dokonce i Samurajové používali "sekundanty", aby je v pravé chvíli sťali, takže nepředpokládejte něco více, než že si způsobíte zánět pobřišnice. Módní pro maniakální vyznavače úchylných bojových umění a homosexuální japonské pěvce jménem Mishima.


Utopení

Čas: Minuty (smrt utopením - 5 minut, smrt podchlazením - 20 minut)
Potřeba: Uskutečnitelné kdekoliv, kde je hluboká (studená) voda na odlehlém místě
Spolehlivost: Dobrá, ujistěte se, že po potopení nebudete moci vlastními silami vyplavat
Obrázky: Obr1 Obr2
Poznámky: Dejte si kameny do kapes, svažte si k sobě nohy a ruce a skočte do jezera. Poměrně šokující pro rybáře, který najde vaši hnijící mrtvolu v jeho docela nové síti. Smrt podchlazením viz Umrznutí. Každopádně pamatujte na to, že můžete být vytaženi ze studené vody i několik hodin po potopení, protože studená voda zpomaluje terminální mozkové poškození. Teplejší voda nemá výhodu možnosti smrti podchlazením, ale je jistější, že "zůstanete mrtví".


Smrt elektřinou
Čas: Sekundy/minuty
Potřeba: Kdekoliv, kde je vysoké napětí/dráty s vysokým proudem, dobré uzemnění
Spolehlivost: Záleží na štěstí a napětí
Poznámky: Nesnažte se zabít 110 nebo 240 volty, to zkrátka nestačí. Někteří lidé zemřeli po úrazu proudem v domácnosti, ale to až po několika minutách. Použijte dráty s vysokým napětím, stůjte bosýma nohama na vodou nasáklé zemi (ještě lepší variantou je dovést tlustý měděný kabel do nejbližší řeky). Tato metoda funguje nejlépe v případě, kdy elektřina prochází hlavou nebo srdcem. Jinak vás pouze ošklivě popálí.
Poznámka: Někteří lidé přežili extrémní elektrické šoky s popáleninami třetího stupně. V některých případech došlo k ochrnutí či bylo nutné amputovat některé končetiny.


Výbušniny
Čas: Asi 10 milisekund (!)
Potřeba: Detonátor a kvalitní výbušnina, těžko dostupné
Spolehlivost: Spolehlivé, pokud funguje detonátor
Poznámky: Nepoužívejte střelný prach nebo jiné "pomalé" výbušniny (např. třaskaviny domácí výroby)!!! Použijte dynamit nebo plastickou trhavinu, kterou připoutejte na svoji hlavu. Hlavní problém tkví ve špatné dostupnosti kvalitních výbušnin (je znám "recept" na výrobu nitroglycerinu, ale domácí výroba je extrémně riskantní a výbušnina je nestabilní). Pokud máte možnost sehnat granát, použijte jej. Je to v tomto případě pravděpodobně nejvhodnější pomůcka.


Umrznutí (hypotermie)
Čas: Několik hodin (15 minut ve velice studené vodě)
Potřeba: Máte velkou lednici? Je venku méně než -10°C?
Spolehlivost: Dobrá, pokud vás někdo nenajde
Poznámky: Vymáchejte své oblečení ve vodě a vlezte si do lednice, popř. ven, pokud je velký mráz. Pomáhá vymočení. Pokud jste poblíž zdroje velice studené vody (Severní moře apod.), která se blíží k 0°C, zkuste využít této možnosti. Průměrná životnost človka v ledové vodě je
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 oops! oops! | 26. března 2009 v 2:44 | Reagovat

hmm. až na to. že průdušky nejsou v krku, takže nemůžou v žádným případě chránit krční tepnu :-)

2 oops! oops! | 26. března 2009 v 2:52 | Reagovat

2) Pouštět si vzduch do žíly podkožní jehlou je pěkná pitomost, protože jsou to jehly s nejmenším průsvitem,a tudíž pro tento účel naprosto nepoužitelné a nevhodné.:-)

Asi by sis měl/a hodit radši mašli, než tu potit samý nesmysly

3 oops! oops! | 26. března 2009 v 2:54 | Reagovat

Ostatně, i lidská blbost umí zabíjet, tak piš dál

4 oops! oops! | 26. března 2009 v 2:59 | Reagovat

Aha, dočítám se dále, tak mě zajímá-Co jsou dráty s vysokým vedením?  

Trochu nepraktické, lézt tak vysoko, ne? .-)

5 oops! oops! | 26. března 2009 v 3:00 | Reagovat

jo, s vysokým proudem vlastně, no to je ještě lepčejšejší :-)

6 oops! oops! | 26. března 2009 v 3:09 | Reagovat

No, a k poslední genialitě :-) Umrznout pomáhá vymočení? To jako v tý lednici? :-)No fuuj :/

Zajisti si radši,ať ti funguje detonátor.

To jako myslím odpalovací zařízení,ne to druhý. Při použití v tý lednici bys totiž mohla zahynout zadušením dřív. než bys tam  dle návodu pomočená umrzla. :-)

7 oops! oops! | 26. března 2009 v 3:26 | Reagovat

A ještě něco, cos nedokončila-Průměrná životnost člověka v ledu je neomezená :-) viz nálež pravěkého muže Oetziho v ledovci- umrzl, chudák navěky, a aby to měl posichrovaný, tak si předtím pro jistotu vykrvácel

A pak že jim to v pravěku  moc nemyslelo :-)

8 oops! oops! | 26. března 2009 v 3:40 | Reagovat

Nejbolestivější smrt způsobíš slovem

Duše ti umírá v bolesti ač tělo musí žít

Není horší smrt

9 Idrilk Idrilk | 27. března 2009 v 10:19 | Reagovat

já to kdysi odněkud stáhla a má to být ve stylu humorném a ne mysleno vážně:)

10 oops! oops! | 28. března 2009 v 2:12 | Reagovat

No,problém je v tom, že on takový kdejaký pubertální zoufalec to může klidně vzít vážně

11 oops! oops! | 28. března 2009 v 2:15 | Reagovat

Ten nadpis je totiž velice inspirativní

12 Idrilk Idrilk | 29. března 2009 v 1:15 | Reagovat

Ať to klidně vyskouší:D co ho nezabije to ho posílí

13 oops! oops! | 29. března 2009 v 4:07 | Reagovat

nebo taky zmrzačí

14 zabak zabak | 28. května 2009 v 18:01 | Reagovat

omg kdo tohle mohl dat na web ty si blazen? vis kolik si mohl/a zavinit sebevrazd?kdyby na tento zdroj prisla policie asi bys sla/sel do pastaku/vezeni(pokud si starsi 18)

15 zuzana zuzana | 19. dubna 2010 v 18:36 | Reagovat

zilatka nejlepsípriteů nektereho cloveka

16 Pajčas Pajčas | 16. ledna 2011 v 20:07 | Reagovat

[9]:[10]:[11]:[12]:[14]:

No asi to nevezmu po pořadě, ale pokud se chceš odvolávat na třetí odstavec původního textu - tak ho tady musíš i s odkazem uvést.
To že si to okopírovala a zapomněla nebo NECHTĚLA  uvést zdroj a ještě k tomu nenapsala poznámku že původní text vychází z nějakých podkladů pominu. O případné trestní sazbě se taky zmiňuje tvůj neuvedený zdroj - náhodou jsem na něj narazila. Proto tu přidám
zdroj.

http://www.den94ek.cz/peklo/suicide-iframe.htm

17 MirkaVobe MirkaVobe | E-mail | Web | 25. července 2018 v 17:41 | Reagovat

Peels can help to eliminate from the greater part old amendments dermatological layer. operations effective at any age, recommended for skin layer of any species. After light peeling disappear small wrinkles, skin area turns out smooth, without wrinkles. Rehabilitation – 3 days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, age, smoothing minor scars, eliminates freckles.
Rehabilitation – seven days. Profound peeling doing in the beauty medical facilities. This is maximum effective procedure, although requires long period recovery – up to month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical peel before and after photos</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.